LEGO Bulduk!

Diğer bölümlere uymayan, LEGO® ile ilgili tüm içerikleri bulabileceğiniz ve paylaşımlarını yapabileceğiniz, sorularınızı sorabileceğiniz alan.

Moderatör: Governor

BKBY
Acemi
Acemi

Pzr Tem 29, 2018 12:42 pm

Ne kadar çok okuyoruz Reddit’te!
“Oğlu koleje giden anne LEGO’larını satıyor”
“Garage Salede 100 dolara 30000 parça LEGO aldım!”
Eşimle hep imrendiğimiz bu şeyin başımıza gelmesinden duyduğumuz sevinci kimlerle paylaşsak bilemedik |'D
150 liraya 1 poşet LEGO mesajını aldık bir arkadaşımız iletti. Dedi ki en fazla kuracağımız şehir tasarımına parça olur diye aldık. İçinde Tower Bridge’in, 2 Buildable figür, sayısız minifigür, bir sürü Friends parçası olacağını bilemezdik.
3 gündür ayırıyoruz!
Ayırmalara doyamadık :3
Dosya ekleri
image.jpg
image.jpg

Kullanıcı avatarı
Technicman
Moderatör
Moderatör

Pzr Tem 29, 2018 9:24 pm

Süper şanslıymışsınız, kolay gelsin |'D
Sorun varsa Technic çözer B)

Kullanıcı avatarı
Legolord
Montajcı
Montajcı

Pzt Tem 30, 2018 1:39 am

Denk geliyor bazen. Çok şanslıymışsınız. İnşallah Tower Bridge yapılabilir seviyededir, çok sağlam bir vurgun olur o zaman :D.

Kullanıcı avatarı
TEORI
Montajcı
Montajcı

Pzt Tem 30, 2018 3:16 am

Etrafımda sizin kadar ilgili legocular yok. Hatta hiç legocu yok. Bu yüzden böyle fırsatlarla hiç karşılaşmadım ve karşılaşma şansımda yok. Yapabildiğim en fazla çok gezdiğimden uğradığım oyuncakçılarda uygun ne bulursam topluyorum. İkinci el verenlerde genelde ilk fiyatından yüzde yirmi düşük fiyatına satıyorlar.

fisherman
Meraklı
Meraklı

Pzt Tem 30, 2018 12:25 pm

zamanında benimde başıma gelmişti. Sırf evdeki sıpalar benim setlere bulaşmasın diye karışık parça almıştım. Hatta kargosu çok tuttuğunu belirttiğimde gönderen hanfendi bana çok pis çemkirmişti beyefendi. Sonra kutuyu bir açtım ...... allah allah
bazen karışık satılan parçalara şöyle bir bakarım ama bir kere yada nadiren oluyor bu tür hazineler.

MicrOmega
Meraklı
Meraklı

Pzt Tem 30, 2018 2:18 pm

En azından ilgilenecek birisinin eline düşüyor bu şekilde. Diğer türlü değer verilmiyor bile.

Kullanıcı avatarı
Sefa
Tasarımcı
Tasarımcı

Pzt Tem 30, 2018 2:20 pm

Böyle haberleri ne zaman duysam, aklıma birilerinin 150 liraya yakaladığı 8043 geliyor. :|
-----
Sticker düşmanı DUPLOCU B)

MicrOmega
Meraklı
Meraklı

Pzt Tem 30, 2018 2:31 pm

Sefa yazdı:
Pzt Tem 30, 2018 2:20 pm
Böyle haberleri ne zaman duysam, aklıma birilerinin 150 liraya yakaladığı 8043 geliyor. :|
Kim o abi isim verin bana :D

Kullanıcı avatarı
TEORI
Montajcı
Montajcı

Pzt Tem 30, 2018 3:02 pm

Yok arkadaş bu ülkedeki bilinçsiz kitlemin eline düşmemeli bu lego. İkinci el piyasalarını yokluyorum arada. Alışverişlerim de oldu. Çoğunluğu ya aldığı fiyata ya da biraz ucuza satıyor. Eyvallah yurt dışından getirtsem daha pahalıya gelecek almaya razıyız ama sanki satmayacakmış gibi bindereden su getirmeler. Eksik gedik var mı dediğinde sanki küfretmişsin gibi dönüşler. Buluşup alacağın yer ve zaman için nazlı sevgili gibi yok orası olmaz yok burası olmazlar. Kargo ile kapıda ödeyeyim dediğinde yine yan çizmeler. Satma ulan ozaman. Zaten ucuz satmıyorsun ben kargo ücreti veya yol masrafımı katmadan yola çıkmışım senin tribin kime. Yok arkadaş bu ülkede legoculuk zor uğraşı.

Kullanıcı avatarı
Legolord
Montajcı
Montajcı

Pzt Tem 30, 2018 3:18 pm

TEORI yazdı:
Yok arkadaş bu ülkedeki bilinçsiz kitlemin eline düşmemeli bu lego. İkinci el piyasalarını yokluyorum arada. Alışverişlerim de oldu. Çoğunluğu ya aldığı fiyata ya da biraz ucuza satıyor. Eyvallah yurt dışından getirtsem daha pahalıya gelecek almaya razıyız ama sanki satmayacakmış gibi bindereden su getirmeler. Eksik gedik var mı dediğinde sanki küfretmişsin gibi dönüşler. Buluşup alacağın yer ve zaman için nazlı sevgili gibi yok orası olmaz yok burası olmazlar. Kargo ile kapıda ödeyeyim dediğinde yine yan çizmeler. Satma ulan ozaman. Zaten ucuz satmıyorsun ben kargo ücreti veya yol masrafımı katmadan yola çıkmışım senin tribin kime. Yok arkadaş bu ülkede legoculuk zor uğraşı.
Hahaha, bütün söylediklerine katılıyorum. Eskiden Almanya'daki arkadaşım üzerinden alıyordum, artık döviz sebebiyle onu bile yapamıyorum.

MicrOmega
Meraklı
Meraklı

Sal Tem 31, 2018 2:31 pm

TEORI yazdı:
Çok doğru valla her kelimesine katılıyorum.

• Bilgi
  • Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir