Letgo yu seviyorum

Diğer bölümlere uymayan, LEGO® ile ilgili tüm içerikleri bulabileceğiniz ve paylaşımlarını yapabileceğiniz, sorularınızı sorabileceğiniz alan.

Moderatör: Governor

walinzi
Acemi
Acemi

Pzt Eyl 03, 2018 6:20 pm

Letgo yu ne kadar kullanıyorsunuz bilmem. Ama ben bulunduğum çevreyi aktif bir şekilde tarıyorum. Çoğu zaman legonun değerini bilen kolay kolay ucuza satmayan kişilere denk geliyorum ama arada bir de olsa boyuna bakmadan büyüdüğünü sanıp legoları bir köşeye atan değer bilmezlere denk geliyorum. Bu beni hem kızdırıyor hem sevindiriyor çünkü ucuza güzel şeyler alınabiliyor. Ha ama ne yazık ki genelde birkaç parça yada yarısı eksik oluyor.

Neyse uzatmadan dün bir ilan konuldu hemen atladım biraz konuştuktan sonra baya bir şey aldım. Görseller deki parçalar için ödediğim fiyatı duysanız......Hepsini kontrol ettim hepsi orjinal . Aldığım çocuklar biri 13 diğeri 14 yaşında büyüdükleri için satıyorlarmış |'D |'D |'D |'D |'D |'D |'D |'D

Resim

Resim

Resim

walinzi
Acemi
Acemi

Pzt Eyl 03, 2018 6:21 pm

Not elim ayağım titredi resimler az bulanık

Governor
Tasarımcı
Tasarımcı

Pzt Eyl 03, 2018 8:23 pm

bi de hızlı resime atmak yerine foruma atsan tam olacakmış, hiç biri gözükmüyor resimlerin :D
Modülerin hastasıyım, rampaların ustasıyım B)

walinzi
Acemi
Acemi

Pzt Eyl 03, 2018 8:38 pm

walinzi yazdı:
Letgo yu ne kadar kullanıyorsunuz bilmem. Ama ben bulunduğum çevreyi aktif bir şekilde tarıyorum. Çoğu zaman legonun değerini bilen kolay kolay ucuza satmayan kişilere denk geliyorum ama arada bir de olsa boyuna bakmadan büyüdüğünü sanıp legoları bir köşeye atan değer bilmezlere denk geliyorum. Bu beni hem kızdırıyor hem sevindiriyor çünkü ucuza güzel şeyler alınabiliyor. Ha ama ne yazık ki genelde birkaç parça yada yarısı eksik oluyor.

Neyse uzatmadan dün bir ilan konuldu hemen atladım biraz konuştuktan sonra baya bir şey aldım. Görseller deki parçalar için ödediğim fiyatı duysanız......Hepsini kontrol ettim hepsi orjinal . Aldığım çocuklar biri 13 diğeri 14 yaşında büyüdükleri için satıyorlarmış |'D |'D |'D |'D |'D |'D |'D |'D
Dosya ekleri
letgo 3.PNG
letgo2.PNG
letgo 1.PNG

walinzi
Acemi
Acemi

Pzt Eyl 03, 2018 8:40 pm

Governor yazdı:
Pzt Eyl 03, 2018 8:23 pm
bi de hızlı resime atmak yerine foruma atsan tam olacakmış, hiç biri gözükmüyor resimlerin :D
işlem tamamdır. Forumun acemisiyiz işte :(

legojackson
Acemi
Acemi

Sal Eyl 04, 2018 9:32 pm

walinzi yazdı:

Resim

Resim

Resim
abi kaça aldın toplam bide hulk satılık mı?

walinzi
Acemi
Acemi

Çrş Eyl 05, 2018 6:44 am

Suan satmiyorum.

Hulk 20 Hulk buster 25 quinjet 40 😂
Fotoğrafı herşey için n 200

walinzi
Acemi
Acemi

Çrş Eyl 05, 2018 6:45 am

Alım fiyatim bu resmen bedavaya

• Bilgi
  • Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir