✅30204 - FRIENDS - Wish Fountain Polybag Fotoğraflı İncelemesi

Moderatörler: Governor, Legopinion

Nephysus
Acemi
Acemi

Cum Nis 06, 2018 9:21 pm

Kod: 30204
Set Adı: Wish Fountain
Tema: Friends
Üretim Tarihi: 2015
Parça Sayısı: 44
Satış Fiyatı: Promosyon

Ahali duyduk duymadık demeyin. Nephysus'un uzun zamandır yavaş yavaş biriktirdiği Friends Setlerinin hepsinin incelemeleri gelecektir... Bu daha başlangıç, ben sıkılmayacağım siz sıkılacaksınız yine mi inceleme diye.

Set ile ilgili diğer bilgiler: 30204-1: Wish Fountain | Brickset: LEGO set guide and database

Yapım kitapçığı, daha doğrusu yapım kağıdı :
Resim

Kağıdın açık hali:
Resim

Parça listesi:
Resim

Yapım aşamaları:
Resim

Resim

Bitmiş hali:
Resim

Kızımız bu ilginç dilek kuyusunu fotoğraflıyor...
Resim

Puanlama:

Parçalar: Friends Setlerinin en ölü seti bile yeni bir parça barındırıyor. 7/10
Fiyat: Beleş, daha ne olsun ki? 10/10
Oynanabilirlik: çok cici, oynanır yani. 7/10
Tasarım:Friends abi bu, çok cici tasarımlar ve çok cici renkler... 8/10

Kişisel Düşünceler: Abi Friends setlerindeki parça çesitliliği diğer hiç bir sette yok, keza tasarım da mükemmel. Friends yeni setleriyle City setlerinin ayrıntısız dümdüzlüğüne karşı hem çok cici renklerle hem de çok güzel tasarımlarla bangır bangır geliyor.

Kullanıcı avatarı
Legolord
Montajcı
Montajcı

Cmt Nis 07, 2018 7:54 am

Son zamanlarda Friends setlerini renklendireceğiz diye biraz ipin ucunu kaçırmış olabilirler mi? Bu set için demiyorum ama son çıkna araba ve evlerdeki renk cümbüşü gözümü yoruyor. Aynı durum Elves teması içinde geçerli...

İnceleme için teşekkürler, Güzel hatırlatma oluyor benim için. Bazen şehir kuruyorum ve böyle küçük setler şehri renklendirecek güzel süsler oluyor.

• Bilgi
  • Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir