Lego 60180 Monster Truck Varyasyon

Resmi LEGO® setlerinin yetersiz kaldığı yerde bu arkadaşlar devreye girer...

Moderatör: alba

Kullanıcı avatarı
Legolord
Montajcı
Montajcı

Pzr Mar 04, 2018 8:02 pm

@jackred'in tasarımından sonra aynı tekerler ve çamurluklardan elimde kaldığını hatırladım. Aslında tekerleklerle klasik Technic tadında bir model yapmayı planlamıştım ama vaktim olmadı. Başlangıçta tekerleklerin bu set için aşırı büyük olacağını düşünüyordum ama yapınca pekde fena olmadığını farkettim. Yalnız süspansiyon için lastik bulamadığımdan araç şimdilik yaylanmıyor. Bir ton vardı, nereye koydum hatırlamıyorum. Bu koca araç benim şehrime sığmayacağı için bunu da oğlanın kolleksiyonuna katmaya karar verdim. Onunda çok hoşuna gitti.

Resim Resim

Resim Resim

Kullanıcı avatarı
jackred
Acemi
Acemi

Pzr Mar 04, 2018 9:01 pm

Sarı siyah kontrastı kesinlikle bu araca çok yakıştı. Sarı jant, siyah ağırlıklı gövde de çok güzel olmuş. Elinize sağlık. Benim versiyondan daha çok yol aracına benzemiş. Kayıp lastikler de ortaya çıkınca araç epeyce yükselecektir tabi.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Kullanıcı avatarı
Legolord
Montajcı
Montajcı

Pzt Mar 05, 2018 7:42 am

Aslında renkler hep elimizdeki sınırlı parça stoğuyla belirleniyor. Özellikle simetri için yeterli sayıda parçam olduğu için şanslıyım. Aklımda kalan tek şey tepe ışıkları, parça eksiği sebebiyle yapamadım. Kafada kurgular devam ediyor.

Kullanıcı avatarı
Sefa
Tasarımcı
Tasarımcı

Sal Mar 06, 2018 12:07 pm

Ellerinize, emeğinize sağlık. Silecek detayları hoşuma gitti. :)
-----
Sticker düşmanı DUPLOCU B)

Governor
Tasarımcı
Tasarımcı

Sal Mar 06, 2018 1:35 pm

parça eksiği yaratıcılığı körükleyen 1 numaralı faktör :D eline sağlık güzel olmuş :D
Modülerin hastasıyım, rampaların ustasıyım B)

• Bilgi
  • Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir