Selamlar

TRLUG kullanıcıları tanışma, toplanma ve etkinlikleri

Moderatör: Governor

Kullanıcı avatarı
DJ Manyak Şey!
Acemi
Acemi

Prş Ağu 16, 2018 12:57 am

Ben DJ Manyak Şey! ya da Ayaz (DJ Manyak Şey! tercihim) Technicciyim MOC yapmak isteyip yapamayanlardanım ayrıca oyun oynamayı severim Liseye geçtim Edirne'de okuyorum (okuyacağım :D)

Ve en can alıcı kısım ise Maalesef ki Kuzeykalesindeki legok bendim...
Tamam şimdi bu konuya en baştan açıklık getirmek istiyorum:
Şimdi benim Kaleye katılma zamanım sanırım 3 sene kadar önceydi ve o zaman biraz gariptim hatta bayağı gariptim bana sorarsanız o zamanları unutmak isterim. Fakat öyle yapmamın sebebi bi aralar Legoya bayağı takmıştım ve hiç ders çalışmıyordum aslına bakarsanız pek yapamıyordum (hala pek farkım yok). Sanırım biraz FAZLA hevesliydim (özgüven de vardı) ayrıca çocuk olmanın verdiği özgürlük hissiyle öyle birşeyler yaptım.
Verdiğim rahatsızlıktan dolayı çok üzgünüm ve öncelikle governor olmak üzere tüm kale ahalisinden özür dilerim. Birdaha benzeri birşeyler olmaması dileğiyle. Umarım üzgünlüğümü ve kendime olan kızgınlığımı ifade edebilmişimdir :( :( .
Ayrıca zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim iyi forumlar.
Lego, bir oyuncak değil; yaşam tarzıdır.

Kullanıcı avatarı
Sefa
Tasarımcı
Tasarımcı

Prş Ağu 16, 2018 1:02 am

Aramıza hoş geldin DJ.

Kalede olanlar nelerdir bilmiyorum, kale tayfasından değilim ancak insanın kendi geçmişine bakıp hatalı olduğu noktaları, yanlışlarını görebilmesi ve bunları düzeltmeye çalışması güzel bir erdemdir. Özellikle de senin yaşlarındayken bunu yapabilmek daha büyük bir meziyet haline getiriyor bunu. Umarım aramızda kalıcı olursun ve paylaşımlarını da eksik etmezsin.
-----
Sticker düşmanı DUPLOCU B)

Kullanıcı avatarı
DJ Manyak Şey!
Acemi
Acemi

Prş Ağu 16, 2018 1:39 am

Sefa yazdı:
Prş Ağu 16, 2018 1:02 am
Aramıza hoş geldin DJ.

Kalede olanlar nelerdir bilmiyorum, kale tayfasından değilim ancak insanın kendi geçmişine bakıp hatalı olduğu noktaları, yanlışlarını görebilmesi ve bunları düzeltmeye çalışması güzel bir erdemdir. Özellikle de senin yaşlarındayken bunu yapabilmek daha büyük bir meziyet haline getiriyor bunu. Umarım aramızda kalıcı olursun ve paylaşımlarını da eksik etmezsin.
Hoş buldum ve teşekkür ederim. Çocuk saçmalaması gibi birşeydi o. Kalıcı olmak niyetindeyim ayrıca lego Workshopumu okulumla aynı şehire taşıdım (anneannemlerin evinde kalacağım) yani büyük ihtimalle sınav haftaları hariç okul çoğunlukla Lego projelerime engel olmayacak gibi duruyor.
İyi forumlar.

Governor
Tasarımcı
Tasarımcı

Prş Ağu 16, 2018 12:38 pm

sevgili @DJ Manyak Şey! ne yaptın sen! :D

açıkçası ne yaptığını hatırlamıyorum, lütfen bir çekingenlik hissetme, kendi forumun gibi hisset. Kale ahalisi derken, bir kaç kişi var kaleden buraya geçen. Sonuçta yalnızca LEGO üzerine bizim sitemiz. Sen de hoş geldin, umarım en kısa zamanda paylaşımlarını görürüz, iyi forumlar :)
Modülerin hastasıyım, rampaların ustasıyım B)

Kullanıcı avatarı
DJ Manyak Şey!
Acemi
Acemi

Prş Ağu 16, 2018 1:17 pm

Governor yazdı:
Prş Ağu 16, 2018 12:38 pm
sevgili @DJ Manyak Şey! ne yaptın sen! :D

açıkçası ne yaptığını hatırlamıyorum, lütfen bir çekingenlik hissetme, kendi forumun gibi hisset. Kale ahalisi derken, bir kaç kişi var kaleden buraya geçen. Sonuçta yalnızca LEGO üzerine bizim sitemiz. Sen de hoş geldin, umarım en kısa zamanda paylaşımlarını görürüz, iyi forumlar :)
Teşekkür ederim ve Hoş buldum ne olduğunu size özelden yazabilirim. Birkaç tane technic projem var fakat hayata geçrimek biraz zor çünkü daha önce hiç moc yapmadım :D onun dışında birkaç tane de nadir setim var onların da incelemelerini yapabilirim. İyi forumlar

Kullanıcı avatarı
Legopinion
Set İncelemeleri Moderatörü
Set İncelemeleri Moderatörü

Sal Ağu 21, 2018 11:02 pm

Aramıza hoşgeldin. Geçmiş geçmişte kalmıştır kimse hatırlamaz bile bana sorarsan. Projelerini ve paylaşımlarını merakla bekliyorum.
https://www.instagram.com/legopinion/
https://www.facebook.com/Legopinion/
https://legopinion.tumblr.com/
http://profile.ameba.jp/legopinion

• Bilgi
  • Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir